FB Factor ry

Seuran arvot

• Turvallisesti
• Kannustavasti
• Yhdenvertaisesti

FB Factor on salibandyseura, joka tarjoaa jäsenilleen hyvät ja turvalliset harjoitteluolosuhteet edullisesti. Seura henkii iloista pohjoiskarjalaista yhteisöllisyyttä ja pysyy aina liikkeessä.

YHTEYSTIEDOT

Vanha Nurmeksentie 61 D
80710 Lehmo
045-6661499
markus@fbfactor.fi

Y-tunnus 2765426-6

Tilinumero: FI30 5770 0520 3755 90
BIC OKOYFIHH

Johtokunta kaudella 2020-2021

Lauri Holopainen

puheenjohtaja

045-2226002
lauri.holopainen@joensuuntilipalvelu.fi

Jere Mutanen

050-3101077
jere.mutanen@riveria.fi

Jatta Pakarinen

045-2348200
pakarinenjatta19@gmail.com

Laura Saastamoinen

045-6074403
laura.saastamoinen@edu.joensuu.fi

Lassi Tahvanainen

050-3389873
lasata17@gmail.com

Tarja Koponen

Anni Nakari

Seura­työntekijät

Markus Holopainen

Seuratyöntekijä

045-6661499
markus@fbfactor.fi

Heidi Tahvanainen

Seuratyöntekijä

050-3093871
heidi_tahvanainen@hotmail.com

Kapteenisto kaudella 2021-2022:

Sini Tuunanen

Sihteeri

Aino Paju

Edustusjoukkue

Milla Metsänraja

Edustusjoukkue

Milja Rastas

Edustusjoukkue

Heidi Tahvanainen

Naisten II-joukkue

Silja Kalinen

Naisten II-joukkue

Sini Tuunanen

Naisten II-joukkue

Jennica Holopainen

T16 SM-sarja

Saara Liimatta

T16 SM-sarja

Minea Kärki

T16 SM-sarja

Lilja Tahvanainen

T16 aluesarja

Vilma Kosonen

T16 aluesarja

Minea Kärki

T16 aluesarja

Hilma Korhonen

T14 Arctic

Aino Tahvanainen

T14 Arctic

Linda Lukkarinen

T14 Arctic

Venla Pesonen

T14 Carelia

Iina Vannas

T14 Carelia

Venla Heikkinen

T14 Carelia

Kristiina Paasu

T12 Arctic

Pihka Korhonen

T12 Arctic

Sinna Kurvinen

T12 Carelia

Linda Voutilainen

T12 Carelia

Kapteenistoon kuuluvat naistenjoukkueiden sekä T16-T12-tyttöjoukkueiden kapteenit ja varakapteenit.

Joukkueet kaudella 2021-2022

Naiset Edustusjoukkue

Eetu Putkinen
Valmentaja
0400-710952
eetu.putkinen@hotmail.com

Naiset II-joukkue

Markus Holopainen
Yhteyshenkilö
045-6661499
markus@fbfactor.fi

T16

Markus Holopainen
Valmentaja
045-6661499
markus@fbfactor.fi

T14

Sini Tuunanen
Valmentaja
044-0989798
s.tuunanen@hotmail.fi

T12

Markus Holopainen
Valmentaja
045-6661499
markus@fbfactor.fi

T10

Jenna Väisänen
Valmentaja
040-5889807
jennaelina@gmail.com

T8

Heidi Tahvanainen
Valmentaja
050-3093871
heidi_tahvanainen@hotmail.com

Sählykerhot ja harrasteryhmät

Markus Holopainen

045-6661499
markus@fbfactor.fi

SpartakFactor ja SFE

Markus Holopainen
Yhteyshenkilö
045-6661499
markus@fbfactor.fi

Lopputulos on aina tekijöidensä summa. #TekijatRatkaisee